2018/2019

52. kolo HC Škoda Plzeň : HC Energie Karlovy Vary (2:1)

Bře
11

Po zápase s Třincem, kdy se staly věci, které by se stávat neměly a díky mediím se je podařilo ještě více vyhrotit, nás čeká poslední kolo doma proti Varům. Opravdu ideální konstelace na to, aby byl další průser. Před zápasem probíhá vysvětlování minulého zápasu i s vedením a není to určitě příjemné pro nikoho. Musíme zdůraznit a zopakovat, že jsme určitě proti házení čehokoliv na led a v kotli to nehodláme tolerovat. A tentokrát to letělo dokonce ze sezení, kam přece chodí "osvícenější" lidé. I když v tom neměl prsty nikdo z jádra kotle, všechno samozřejmě padá zase na naši hlavu.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

41.kolo HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (5:2)

Úno
03

Poslední ze série čtyř pátečních domácích utkání vyšel na 1.2.2019, takže bylo jasné, že to bude právě tento zápas, ve kterém budeme slavit 90 let hokeje v Plzni. Přípravy začínají na několika frontách už s předstihem. V posledním týdnu intenzivně řešíme choreo. Motají se lesklé papíry na celostadionovou kartoniádu a hlavně se maluje zatím naše nejsložitější plachta s vyobrazením legend plzeňského hokeje. Ve čtvrtek večer se všechno připravuje tak, aby v pátek bylo všechno hotové. Díky patří všem, kteří se na přípravě podíleli! 

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

36.kolo HC Škoda Plzeň : HK Mountfield (4:0)

Led
21

Po úterním vyřazení z hokejové ligy mistrů další težký zápas. Hradec je v této sezoně po celou dobu na předních místech tabulek, takže se dal čekat kvalitní hokej. Před zápasem se scházíme v solidním počtu na Masně a po páté hodině se přesunujeme na zimák. Schází něco málo přes 5300 diváků a v kotli by se našlo "pár" volných míst. Přítomnost televizních kamer je prostě znát. V hledišti navazujeme na náš vynikající výkon z úterý, ale nutno přiznat, že dnes je to o něco horší.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

2.SF LM HC Škoda Plzeň : Frölunda Indians (1:3)

Led
18

Po výsledkově nepovedeném prvním zápase v Göteborgu, kdy jsme zaslouženě prohráli 6:3. Nás čeká domácí odveta, ve které musíme zvítězit o 4 branky, pokud chceme pomýšlet na postup do finále. Velice těžká situace, zvlášť když si vezmeme, jak kvalitní tým proti nám stojí. Možná jeden z vůbec nejlepších, se kterým jsem hráli. Před zápasem si dáváme sraz na Masně a i přes úterní termín náš potěší hojná účast. Před začátkem se přesouváme na zimák, kde se schází solidní návštěva přes 5000 diváků + narvaný kotel.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

34.kolo HC Škoda Plzeň : BK Mladá Boleslav (2:3p)

Led
13

Po týdnu další páteční domácí utkání. Po minulé kanonádě proti Pardubicím i dnes věříme ve tři body. Ale jak už to bývá, většinou po jasném vítězství přijde horší zápas. Jelikož jsme mezítím hráli dva zápasy (Zlín a švédská Froluna) je otázkou, jestli nebudou hráči unaveni. Před zápasem se scházíme tradičně na Masně a je zase plná hospoda. Na zimáku se schází solidní návštěva 5757 diváků. V kotli je narváno, ale schody se dají po delší době normálně projít.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

32.kolo HC Škoda Plzeň : Dynamo Pardubice (11:1)

Led
06

První zápas roku 2019 - konečně páteční utkání doma. Drtivá většina domácích zápasů zatím vyšla na neděli, takže jsme rádi, že po dlouhé době je hokej zase v pátek. Před zápasem dáváme sraz na Masně. Hodinu před zápasem je narváno a kdo přišel pozdě, ten stojí. Po úspěchu ohledně jednotného outfitu do Chomutova zkoušíme tentokrát přijít všichni v dresu. Pro některé je to premiéra po více než 10 letech, kdy měli na sobě dres naposledy. K vidění jsou i dost staré a raritní kousky, které svým stářím předčí leckteré Škodováky.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

31. kolo Piráti Chomutov : HC Škoda Plzeň (2:3)

Led
01

30.prosinec, neděle, Chomutov? Těžko si představit lepší termín na výjezd. I díky tomu není překvapení, že dáváme dohromady 2 autobusy.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

25.kolo HC Verva Litvínov : HC Škoda Plzeň (1:2sn)

Pro
13

Litvínov je oblíbenou výjezdovou destinací snad všech. Ať už je to z důvodu starého zimáku, kde je dobrá atmosféra a žádná "tesco" kultura. Nebo jsou to dobré vztahy s domácím, či vyhlášená klobása. Do Litvínova se podaří vypravit autobus skoro vždy. Autobus se snažíme dát dohromady dlouho dopředu, ale vzhledem k blízké době odjezdu (pátek 14.15) nás vyráží jenom 30. To nám ale nebrání v tom, abychom se po cestě dobře bavili. Za tradičně špatného počasí přijíždíme do Litvnínova. Díky dlouhé cestě nestíháme ani tradiční pivko v Nudli před zápasem.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - 2018/2019