Domácí zápasy

2. předkolo HC Škoda Plzeň : BK Mladá Boleslav (2:1)

Bře
06

Po včerejším špatném výkonu doufáme ve zlepšení na všech frontách. Scházíme se v hokejce a domlouváme se, že v tomhle počtu lidí nemá cenu dělat kartoniádu a necháme si ji na výjezd do Boleslavi. Hraje se klasicky od 17:30 bez přítomnosti TV kamer. Takže doufáme, že přijde více diváků i přes velmi špatný výkon na ledě. To se nakonec stane, ale i tak je 4253 diváků jen další ostuda. :( Na co lidé čekají, když ani vrchol sezony je nedonutí jít na zimní stadion?

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

51. kolo HC Škoda Plzeň : HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (2:1p)

Bře
03

Před posledním domácím zápasme v základní části se scházíme jako vždycky v hokejce. U obou našich stolů je narváno a zábava je v plném proudu. Ve zbytku hospody je tentokráte několik volných míst. Snad se hokejka na play off zaplní, jak tomu bylo v několika předchozích zápasech. Na stadionu se navzdory přítomnosti televizních kamer schází solidní návštěva 5500 diváků.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

49. kolo HC Škoda Plzeň : HC Bílí Tygři Liberec (3:4p)

Úno
23

Nedělní zápas s Libercem se dá označit jako zatím nejdůležitější v dosavadní sezoně. Konec základní části se blíží a jediný, kdo nás může připravit o jistotu předkola play off je právě Liberec. Doufáme, že tahle skutečnost přiláká na stadion velký počet lidí a podaří se nám vytvořit skvělou atmosféru. Ve 13.30 si dáváme sraz v hokejce. Tentokráte se hokejka plní jen pozvolna a není tam tolik nabito, jak tomu bylo v posledních zápasech. Při přesunu na stadion můžeme vidět fronty u pokladen, což dává naději, že by mohla být solidná návštěva.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

47. kolo HC Škoda Plzeň :HC Kometa Brno (3:0)

Úno
16

Před domácím zápasem si dáváme sraz jako tradičně v hokejce. Hodinu před zápasem jsme tam v podstatě sami, pak se začíná celá hospoda plnit. Chvíli před začátkem se přesunujeme na stadion. Tam nás čeká překvapení v podobě poloprázdného sektoru hostů. Čekali jsme, že jich dojede hodně. Nakonec se jich v sektoru sešlo pouze 40. To nás ale trápit nemusíte. Co bys nás mělo štvát bylo fandění, kterým se prezentujeme celý zápas. Nestálo to za nic a to jsme celý zápas vedli!

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

43. kolo HC Škoda Plzeň : HC Slavia Praha (5:3)

Úno
02

Před pátečním zápasem se Slávií si dáváme sraz v hokejce. Hospoda se solidně plní a kolem páté je úplně plno. Tak to má být! Domlouváme se ještě na nedělní výjezd do Boleslavi, který vypadá hodně nadějně, protože už je přes 40 lidí. V týdnu bohužel umřel pan Václav Straka, takže se vydáváme na stadion dříve, abychom stihli minutu ticha a položili květiny a svíčky k soše před zimákem.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

40. kolo HC Škoda Plzeň : HC Sparta Praha (1:2)

Led
26

Páteční utkání se Spartou, to bývá tradičně velké lákadlo pro všechny fanoušky. I teď je dopředu jasné, že přijde více lidí, než na zápas s jiným soupeřem. To potvrzuje i před zápasový sraz v hokejce, kdy se hokejka velmi rychle zaplní a někteří to mají na stojáka. Díky přítomnosti Bezděka a Tarzana je tady veselo a některé jejich popěvky stojí skutečně za to. Na začátek zápasu se přesunujeme na stadion. Cestu na utkání si našlo přes 6000 diváků, což není špatné, ale na Spartu bývalo pravidelně vyprodáno.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

39. kolo HC Škoda Plzeň :HC Vítkovice Steel (5:4)

Led
20

Po pátečním infarkovém utkání v Pardubících nás čeká domácí zápas proti Vítkovicím. Jelikož je neděle, začínáme už v 15:30, díky tomu někteří lidé nemohou, dalším to naopak vyhovuje. Prostě stále se opakující písnička. V hokejce scházíme od 13:30 a postupně se zaplní celá hospoda. Všichni popíjí a dobře se baví. Hlavně stůl u kterého sedí hvězda jak z Třince, tak z minulého domácího zápasu - Tarzan. Na začátek zápasu se přesunujeme na stadion. Na odpolední utkání si našlo cestu přes 4800 diváků. Škoda, že jsme nedostáhli alespoň těch 5000.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

37. kolo HC Škoda Plzeň :HC Olomouc (2:1sn)

Led
12

Po nepovedeném pátečním zápasu v Liberci další možnost na zisk tří bodů v domácím utkání proti Olomouci. Před zápasem si dáváme sraz v hokejce, i když se hraje už od 15:30, není to vůbec znát a nakonec se hokejka zaplní do posledního místa. Dokonce se někteří nově příchozí otáčejí, protože se jim nechce stát. V poslední době stav nevídaný, jen tak dál. Některé však brzké začátky zápasů pěkně štvou, jiným se to hodí. Je to prostě těžké. Na začátek zápasu se přesunujeme na stadion, který je docela solidně zaplněn a stejně tak i kotel.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí zápasy