Domácí zápasy

4.SF HC Škoda Plzeň : HC Sparta Praha (2:1)

Dub
04

Na další domácí semifinále máme připravený nápis BÍTE JE, BÍTE JE, BÍTE JE, který má být podsvícený pyrem, což nakonec bohužel nevychází. Před zápasem se scházíme tradičně v hokejce, je tu skvělá náladu a půl hodiny před zápasem se vydáváme na zimák. Je vyprodáno, přesně jak se na play off sluší a patří. Fandění je dnes od začátku na kvalitní úrovni, naopak hosté oproti včerejšku zůstávají hodně tiší. V první třetině se gólu nedočkáme, i když se kluci na ledě moc snaží. V polovině zápasu jde Sparta do vedení a my máme 20 minut na otočení.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

2.SF HC Sparta Praha : HC Škoda Plzeň (4:3)

Dub
04

Po včerejší výhře jedeme do Prahy v ještě lepší náladě než předchozí den. Je nám ale jasné, že dnes to nebude jednoduchý zápas a Sparta se bude chtít ukázat. Cesta probíhá stejně jako včera a to na dálnici i v metru. Jen před arénou je trochu veselo a máme jednoho zadrženého, který se k nám naštěstí připojuje ještě během hokeje. V sektoru se nás schází stejný počet jako včera, ale fandění není na takové úrovni. Ani na ledě nevidíme stejný výkon jako v minulém zápase a do první přestávky jde Sparta do vedení 2:0.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

1.SF HC Sparta Praha : HC Škoda Plzeň (3:7)

Dub
04

Po dlouhých 18 letech série se Spartou v play off, což znamená velké lákadlo i pro ty fans, kteří jinak tolik nejezdí a nechodí. Na první zápase vyrážíme po krátkém úvodu v hokejce autobusem od zimáku. Cesta ubíhá rychle a klasicky necháváme autobus na Zličíně a dál jedeme metrem. Na Zličíně není překvapivě ani jeden policajt a to se nemění ani po zbytek cesty. První čerty vidím až při výstupu u arény. Část lidí jde do blízké hospody na pivo a zbytek na stadion.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

5. ČF HC Škoda Plzeň : HC Olomouc (2:1)

Bře
23

Po sobotní prohře v Olomouci se série vrací do Plzně. Máme však luxusní vedení 3:1 na zápasy a doufáme, že sérii ukončíme právě dnes. Už jenom proto, že by hodně lidí mělo problém si ve čtvrtek vzít dovolenou, nebo si zařídit volno na celodenní výjezd. Scházíme se jako vždycky v hokejce. Chvíli po třetí hlásí naše dva stoly plný počet. Máme informace, že v prodeji už je posledních několik set lístků, takže to vypadá konečně na pořádnou návštěvu. Chvíli před zápasem se přesouváme na stadion. Na ten si dnes našlo cestu 7549 diváků, v této sezoně naprosto nevídané.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

2. ČF HC Škoda Plzeň : HC Olomouc (4:2)

Bře
17

Další čtvrtfinálový zápas se hraje hned následující den. Dobrá nálada nás neopouští po vydřené první výhře a tak se už všichni těší do Hokejky, kde se klasicky scházíme. I podle počtu lidí na pivku se zdálo, že by návštěva mohla být větší než včera. To se potvrdí při příchodu na značky, kdy už opticky je znát přítomnost více fans. Díky zasraná ČT!! Sektor hostí čítá cca 100 kusů a prakticky nejsou slyšet.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

1. ČF HC Škoda Plzeň : HC Olomouc (1:0p)

Bře
16

To, na co všichni čekáme je tu. Play off. Soupeřem je nám trochu překvapivě Olomouc, čeká se tedy urputný a vyhecovaný hokej. Díky lepšímu postavení po základní části začínáme sérii doma. Tři dny před startem nezahálí ani choreo tým, kterému patří obrovský dík za opět skvělou prezentaci. Přípravě na domácí zápasy se věnujeme od pátku přes celý víkend.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

52. kolo HC Škoda Plzeň : Piráti Chomutov (3:1)

Bře
06

Před posledním zápasem v základní části si dáváme sraz v hokejce. Kolem čtvrté hodiny už jsou naše stoly tradičně zaplněné a díky začátku zápasu až v 18:20, máme více času na dodržování pitného režimu. Účast v play off už máme jistou, ale dnešní zápas rozhodne o našem soupeři a také o tom, zda budeme začínat čtvrtfinále doma nebo venku. Při příchodu na stadion nás překvapí solidní návštěva přes 6000 diváků. To je docela překvapivé, když vezmeme v potaz to, kolik chodilo lidí během sezony a i to, že dnes už vlastně o nic moc nejde. Každopádně příjemné překvapení.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

43. kolo HC Škoda Plzeň : HC Olomouc (3:2sn)

Úno
08

Další z řady pátečních zápasů přichází. Našim soupeřem je Olomouc. Dle účasti v hokejce, dále pak dle lidí před stadionem se zdá, že by mohla být celkově slušná návštěva, což se po příchodu do sektoru minimálně opticky potvrzuje. Hlášení pořadatele nás vyvádí z omylu, účast je opět slabá a hranici 5ti tisíc tak nepřekonáváme. Ač je sektor solidně zaplněn , fandí se podstatně hůře, než v zápase předcházejícím.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí zápasy