Domácí zápasy

44.kolo HC Škoda Plzeň : PSG Zlín (7:1)

Úno
04

Po týdnu další domácí zápas. Tentokráte velice důležité utkání se Zlínem, proti kterému se nám vždy špatně hraje a který nám v tabulce šlape na paty. Jelikož dnešní zápas vyšel na pololetní prázdniny, mají děti vstup na zápas za symbolickou korunu. To vše nahrávalo solidní návštěvě až na to, že zápas přenáší naše oblíbená televize. Fronty u kas tak nejsou k vidění, ale na zápas přišla vcelku solidní návštěva 4755 diváků.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

42.kolo HC Škoda Plzeň : Piráti Chomutov (4:1)

Led
28

Po dvou zápasech na ledě soupeřů konečně domácí hokej. Před zápasem si dáváme sraz na Masně a je plná hospoda. Chvíli před začátkem se přesunujeme na zimák. Dlouhé fronty u pokladen se dnes nekonají. O to více nás překvapí solidní návštěva skoro 6000 diváků, až se člověku nechce věřit, že bylo tolik lidí, když to srovnáme s minulým zápasem se Spartou. Kdy bylo všude plno a hlásilo se o cca 300 lidí více než dnes.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

39.kolo HC Škoda Plzeň : HC Sparta Praha (2:3p)

Led
17

Před zápasem se Spartou připravujeme během soboty choreo. Jedná se plachtu, na které je znak Škodovky, který drtí Sparťana a k tomu nápis "SMRT SPARTĚ". K tomu se dává ještě menší kartoniáda v kotli na doplnění volných míst. Zvolený nápis pak budí ještě v týdnu emoce na internetu, kde někteří plácají nesmysly v diskuzích a snaží se nás morazilovat. Před zápasem se scházíme v hojném počtu na Masně a vzduchem letí info o tom, že je posledních 50 lístků na sezení.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

34.kolo HC Škoda Plzeň : HC Verva Litvínov (4:2)

Led
07

Před prvním domácím zápasem roku 2017 si dáváme sraz na Masně. Oproti očekávání se nás schází velmi málo. Před začátkem zápasu se přesunujeme na zimák, který je velmi slušně zaplněn, ani v kotli nejsou prázdná místa. Přijelo hodně hostů z Litvínova, kterým se po loňské bídné sezoně letos daří. Ale i v dobrém počtu moc nefandí.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

25.kolo HC Škoda Plzeň : Dynamo Pardubice (3:4sn)

Lis
29

Kvůli fotbalu s Brnem začíná zápas už v 15:30. I přesto si cestu na před zápasový sraz našlo překvapivě hodně lidí. Konečně jsou tu i navrátilci z Říma. Včerejší oslava 50. narozenin plzeňských legend moc lidí nepřilákala a doufáme, že dnes to bude lepší. I když jsme v pátek vyhráli a hraje se v dobu, která by měla být vhodná pro tolik chtěné rodiny s dětmi, našlo si cestu na zimák jenom 3547 diváků. Letos by jsme asi zimák vyprodali opravdu jenom na finále.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

24.kolo HC Škoda Plzeň : HC Energie Karlovy Vary (3:1)

Lis
29

Před derby si dáváme sraz na Masně. Řkáme si, že po minulém zápase ve Varech se budou hosté chtít ukázat. Opak je však pravdou. I když je hodně lidí ještě v Římě, je před zápasem plná hospoda, ale po hostech ani vidu ani slechu. Chvíli před začátkem se vydáváme k zimáku, jaké je naše překvapení, když v sektorů hostů je jen 20 lidí.20 lidí v pátek a na derby? To je velká ostuda. Náš kotel by ale na takový zápas měl být narvaný k prasknutí a ne prořídlý jako dnes.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

22. HC Škoda Plzeň : HC Vítkovice Steel (3:5)

Lis
20

Před pátečním zápasem s Vítkovicemi nemá otevřeno hokejka, takže dáváme sraz netradičně na Masně. Na začátek zápasu se přesunujeme ke stadionu, kde je dlouhá fronta u kas na lístky. Stadion vypadá solidně zaplněn a je z toho konečně návštěva alespoň 5005 diváků. Překvapivě i z dalekých Vítkovic přijelo dost fanoušků, kteří během zápasu docela fandí. Z naší strany je tentokrát fandění na vysoké úrovní a chvílemi je to opravdu rachot. Jak už to tak bývá, když se podaří fandění, nejde to zase na ledě.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

20.kolo HC Škoda Plzeň : BK Mladá Boleslav (1:0)

Lis
14

Po páteční výhře v Olomouci další nedělní domácí zápas proti Boleslavi. Sraz si dáváme jako vždycky v hokejce a chvíli před začátkem se přesunujeme na zimák. Cestu na zápas si našlo 3869 diváků, i když opticky vypadal stadion lépe. Kotel byl ale v horní části zase značně prořídlý.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí zápasy