Venkovní zápasy

41.kolo HC Oceláři Třinec : HC Škoda Plzeň (3:2)

Led
24

Už nějaký čas dopředu je avizováno, že bychom mohli vyrazit do Třince. Nakonec se nás v neděli v brzkých ranních rodinách schází na hlaváku 8 kusů, z toho někteří jsou přímo po firemním večírku či po maturáku, takže fazónka už od rána, nejvíce ve formě byl Johyn, který sotva stál na nohou a ještě byl těsně před odjezdem napaden dvěma slečnami od něho z práce, které ho s námi nechtěly pustit, ale nakonec zakročila vyšší moc v podobě Pitralona a securitky vlakového nádraží a Johyn si to vesele mohl střádovat s námi na Třinec. Další pozoruhodností byl Sabík jedoucí v kostýmu tučňáka.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

37.kolo HC Energie Karlovy Vary : HC Škoda Plzeň (0:3)

Led
09

Před odjezdem do Varů si dáváme sraz na Papírně. Oproti minulému srazu nás je třetina. Hodně lidí musí do práce, nebo je skolila nemoc. I přes to se nám nakonec podaří dát dohromady plný autobus. Jedeme tím červeným hnusem, kterým se už jelo letos do Chomutova. Sedačky končí v půlce zad, no prostě paráda. Cesta rychle utíká a dáváme klasicky jednu rychlou zastávku v Úněšově v hospodě. Do Varů přijíždíme za policejní asistence více než hodinu před zápasem. Vypadá to, že se budeme poflakovat kolem zimáku, protože v blízkosti není žádná hospoda a nebo půjdeme s předstihem na zimák.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

23.kolo HC Verva Litvínov : HC Škoda Plzeň (2:0)

Lis
23

V neděli vyrážíme do Litvínova . Hokej, klobása, Nudle, jako vždy tím pádem autobus , plus několik aut. Jedno však stojí za zmínku. Tou je trabantopárty. Posádka se stala terčem posměchu z vlastních řad, nakonec se smáli málem oni nám. Ale postupně. 

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

21. kolo Mountfield HK : HC Škoda Plzeň (1:4)

Lis
20

Na úterní zápas v Hradci domlouváme auto. Kolem třetí se konečně dáváme dohromady a vyrážíme. Cesta utíká rychle, za všeobecného veselí. Cestou tipujem počet lidí v sektoru a výsledek. K zimáku se dostáváme s úvodním hvizdem zápasu a trochu nás zbrzdí panika, když nemůžeme najít (na první pohled) turnikety na lístky. Většina z nás byla v Hradci vždy busem a tak si nikdo díky vyndanosti nepamatoval, že jsou uvnitř.

Přidal škodovák Počet komentářů 1 číst dál

19.kolo HC Olomouc : HC Škoda Plzeň (2:5)

Lis
17

Páteční výjezd vlakem neslibuje moc velkou účast, ale věřili jsme ve víc než 4 kusy. no nic. Sedáme do vlaku, popíjíme pivíčko, prozpěvujeme si a debatujeme o všem možném. Po výstupu v Olomouci jedeme ke stadionu do hospody. Dáváme oběd, pár piv a kořalek. když se přibližuje čas hokeje, jdeme na zimák.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

17.kolo HC Kometa Brno : HC Škoda Plzeň (8:5)

Říj
31

Do Brna vyrážíme lehce po obědě, celkem máme tušení, že se nás v Brně moc nesejde, jelikož dají všichni raději přednost fotbalu na Dukle. Cesta probíhá v pohodě za mírného popíjení a kupy srandy, nechybí ani poslech písniček z pohádek apod. Do Brna dorážíme s dostatečnou rezervou, parkujeme hned u stadionu, jdeme pro lístky a hurá jde se na to.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

15. kolo HC Oceláři Třinec : HC Škoda Plzeň (3:4)

Říj
24

Další zápas hrajeme v Třinci. Nejdelší výjezd sezony. Mohlo by se zdát, že díky poslednímu místu nevyrazí ani noha. Jenže uvolněná nálada, podívaná bez nervů, touha ukázat, že věrnost je vždy s náma, to vše bylo příčinou našeho rozhodnutí jet. Děláme auto, víme ještě o jednom. Nakonec se nás sejde v sektoru 13. Cesta utíká rychle, protože volant drží pevně jediná dáma v autě. My ostatní držíme pitný režim tak, jak po víkendový stav dovoluje.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

12.kolo HC Dynamo Pardubice : HC Škoda Plzeň (4:2) (TV)

Říj
17

Na páteční výjezd do Pardubic vyrážíme autem někdy kolem půl třetí. Cestou řešíme vše možné kolem hokeje, probíhají i sázky ohledně výsledku zápasu. Až na pár drobných zdržení jedeme celkem plynule. Ke stadionu se dostáváme cca 20 min před zápasem. Pohled do našeho sektoru je však katastrofální. Celkem je nás 27. Nemáme buben, ale i tak se snažíme a fandíme co to jde.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Venkovní zápasy