Venkovní zápasy

31. kolo Piráti Chomutov : HC Škoda Plzeň (2:3)

Led
01

30.prosinec, neděle, Chomutov? Těžko si představit lepší termín na výjezd. I díky tomu není překvapení, že dáváme dohromady 2 autobusy.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

25.kolo HC Verva Litvínov : HC Škoda Plzeň (1:2sn)

Pro
13

Litvínov je oblíbenou výjezdovou destinací snad všech. Ať už je to z důvodu starého zimáku, kde je dobrá atmosféra a žádná "tesco" kultura. Nebo jsou to dobré vztahy s domácím, či vyhlášená klobása. Do Litvínova se podaří vypravit autobus skoro vždy. Autobus se snažíme dát dohromady dlouho dopředu, ale vzhledem k blízké době odjezdu (pátek 14.15) nás vyráží jenom 30. To nám ale nebrání v tom, abychom se po cestě dobře bavili. Za tradičně špatného počasí přijíždíme do Litvnínova. Díky dlouhé cestě nestíháme ani tradiční pivko v Nudli před zápasem.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

1.OF LM HC Bolzano : HC Škoda Plzeň (1:6)

Lis
15

Výjezd, jehož plánování začalo už někdy v polovině října, kdy jsme seděli v jedné z třineckých putyk napjatě jsme sledovali losování Play Off CHL. A doufali jsme, že naší další zastávkou v této soutěži bude země, která je přístupná jen po silnici. Los ubíhal svižně, ale Plzeň nikde?! Přišla na řadu jako poslední! Bolzano! Naše touhy, vlhké sny se staly skutečností! Všichni po prokalených čtyřech dnech začali slavit, aniž by věděli kde Bolzano je. Pil se hlavně hroch!!!

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

13. kolo HC Energie Karlovy Vary : HC Škoda Plzeň (3:1)

Říj
31

Před odjezdem, který byl plánovaný na 15.00 se scházíme tradičně na Masně, kde se sešlo skoro všech 80 účastníků výjezdu. Každý chvíli před odjezdem trávil po svém a to hlavně za konzumace zlatavého moku z našeho pivovaru. Ve 14.45 se pomalu přesouváme k zimáku, od kterého začínají všechny naše cesty na půdu soupeře. K překvapení všech zde čeká jen jeden autobus a přijíždí tranzit... Vypadá to na lehce podceněnou situaci a zdá se skoro nemožné narvat 80 lidí do těchto dvou vozů. Vše se nakonec hravě zvládne a vyrážíme směr Kalamáry Vary.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

LM Bánská Bystrica / Třinec

Říj
22

Pro mnohé dlouho očekávaný výjezd, který se plánoval již delší dobu je konečně tady! V kalendáři svítí datum 16. 10. 2018 a všichni celý den netrpělivě vyčkávají n čas srazu, který máme na Masně. Je 18.00 a téměř všichni účastnící výjezdu jsou na místě a o zábavu není nouze. Pro tentokrát se nedodržuje pravidlo, že jídlo tlumí chlast, protože známý plzeňský výčepní pan Mayer připravil famózní gulášek, kterému nešlo odolat.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

5.kolo Piráti Chomutov : HC Škoda Plzeň (2:9)

Zář
29

Po prvních dvou výjezdech nové sezóny, u kterých se dalo tušit, že vyjede jen "pár" lidí, vyšel výjezd do Chomutova na super datum. Pátek a navíc státní svátek? Co více si bychom si mohli přát? Asi to, aby se zápas nekryl s fotbalem se Spartou. Přesto se nám daří sehnat dost lidí na autobus, který se i přes problémy s dopravcem, podaří uskutečnit. Scházíme se ve 13.00 u zimáku a v počtu 32 kusů vyrážíme směr Chomutov. Cesta ubíhá jako vždy za dobré nálady a 15 minut před zápasem přijíždíme k zimáku.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál
Prihlásit se k odběru RSS - Venkovní zápasy